شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

مدیریت «نُت برتر»

احسان صفایی متولد سال 1370 ، تنظیم کننده و مدرس موسیقی، بنیان گذار آکادمی نُت برتر می باشد. او با شور و علاقه ی بیش از حد به تدریس دوره های حرفه ای آهنگسازی و کار با نرم افزارهای ساخت موزیک می پردازد. از ویژگی های بارز او صمیمیت با دانشجویان و گوش دادن به تک تک سوالات و درخواست های آنهاست.

پلی میان آموزش و بازار کار

آکادمی نُت برتر، به هنرجویان خود می آموزد که چطور متخصص شوند و از تخصص خود برای کسب درآمد استفاده کنند. در دنیای امروز که با پیشرفت تکنولوژی، ارتباطات در فضای مجازی بسیار آسان شده، کسب و کار به سبک قدیمی نتیجه ای نخواهد داشت. ما به شما می آموزیم که چطور مشتری را جذب کنید و با دریافت سفارش به درآمد برسید. این کار سختی نیست، اما نیاز به یادگیری دارد.

مراحل آغاز به کار و رشد

آکادمی نُت برتر از تابستان سال 1399 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده و قصد دارد با تمام توان در مسیر بهبود و گسترش فعالیت های خود ادامه دهد.

از همان روز اول برنامه این بود که هر روز یک قدم به جلو برداریم و از هر جهت خدمات بهتری ارائه بدهیم. با یک وبسایت خیلی ساده شروع کردیم که به مرور تبدیل به یک مدرسه آهنگسازی شد.

همزمان با افزایش تعداد بازدیدکنندگان و متقاضیان دوره های آموزشی، آکادمی نُت برتر به جذب افراد علاقه مند پرداخت؛ در زمینه های مختلف مثل مدیریت وبسایت و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام، همچنین هنرجوهای مستعد در زمینه آهنگسازی و تنظیم.

با رشد بیشتر آکادمی، بنا را بر این گذاشتیم تا فضای هیجان انگیز و رقابتی برای علاقه مندان مهیا کنیم تا بتوانند خودشان را محک بزنند و در این مسیر به راهنمایی و ارائه مشاوره رایگان به آنها پرداختیم.